Oferta

Jesteśmy w stanie zmienić każdą stajnię, chlewnię, owczarnię oraz oborę. DRG-Agro Group stanowi forpocztę nowoczesnego, polskiego rolnictwa XXI wieku. Docenili nas najwięksi, renomowani odbiorcy europejscy, wystawiając nam najwyższe noty za jakość i terminowość oraz zaopatrując się u nas regularnie. Prężny Dział Handlowy jest w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom Klienta.

Oferujemy krótkie terminy realizacji • panele ogrodzeniowe dla koni i bydła
 • paśniki dla bydła, koni i owiec
 • panele ogrodzeniowe dla kóz i owiec
 • przegrody paszowe dla bydła
 • bramy wysuwane dla koni, bydła i owiec
 • poidła dla koni
 • przegrody legowiskowe dla krów
 • boksy dla koni
 • poskromy dla bydła
 • koryta, taczki, wózki
 • konstrukcje dachowe z plandeką
 • wiele innych


Nasza oferta obejmuje


Konstrukcje dachowe:
Nie posiadacie Państwo własnej stajni, znacie uczucie troski o konie stojące na łące, wydane na działanie deszczu, wiatru, śniegu, słońca i upału? Mamy rozwiązanie! Konstrukcja dachowa z plandeką . Zalety: bezproblemowy montaż i demontaż w ciągu około 1 h, dobra cena, stabilna konstrukcja stalowa, całość ocynkowana ogniowo z zachowaniem norm środowiska, wiele możliwości zastosowań, stabilna plandeka (nierwąca, chroniąca przed promieniowaniem UV, odporna na działanie temperatur) nie wymaga zezwoleń budowlanych. System konstrukcji dachowych składa się z paneli oraz bardzo przemyślanej stalowej konstrukcji dachowej. Została ona stworzona razem z plandeką samochodową jako rodzaj zadaszenia. Na życzenie klienta możemy umocować na konstrukcji również plandeki boczne. Konstrukcja charakteryzuje się stabilnością oraz mobilnością, co umożliwia łatwy montaż i demontaż w innym miejscu.  Konstrukcja dachowa opiera się na panelach w taki sposób, że wytrzymuje ekstremalne obciążenia. Specjalny sposób impregnowania (cynkowanie ogniowe) sprawia, że panele nie rdzewieją w czasie całorocznego stosowania na wolnym powietrzu.

Ogrodzenia:
Mobilne systemy wygrodzeń przeznaczone dla bydła i koni powstałe z połączeń paneli wykonanych z rur o profilu owalnym. Nasze panele charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką jakością wykonania. Wszystkie rodzaje paneli dostarczamy z łańcuchem, służącym do ich wzajemnego łączenia. Łańcuchy o grubości 5mm umożliwiają bezpieczne połączenie, również na nierównym podłożu. Panele łączy się w sposób szybki, łatwy i bez użycia narzędzi jak również bez konieczności zastosowania trwałego połączenia z podłożem. Dodatkowo możemy zaproponować inne rozwiązanie połączeń paneli – uchwyty do paneli. Pałąk bezpieczeństwa będący przedłużeniem rury zapobiega zranieniu się zwierzęcia, uniemożliwiając zakleszczenie jego kończyny w powstałej szczelinie. Wszystkie panele są cynkowane ogniowo. To zabezpieczenie pozwala na ich wieloletnie użytkowanie w trudnych warunkach

Dla bydła:
Wszelkie produkty wyposażenia obory realizujemy na indywidualne zamówienia. Oferujemy pomoc techniczną i doradztwo. Specjalizujemy się w produkcji przegród paszowych, bram wysuwanych, przegród legowiskowych, paśników, koryt, poskromów, paneli ogrodzeniowych.

Dla owiec i kóz:
Oferujemy wyroby specjalnie skonstruowane pod kątem hodowli owiec i kóz: panele ogrodzeniowe, konstrukcje dachowe i paśniki.

Dla koni:
Proponujemy szeroką gamę trwałych i bezpiecznych rozwiązań dla stajni, na wybiegi i padoki, do ujeżdżalni koni. Oferujemy: panele ogrodzeniowe, boksy stajenne dla koni zbudowane z frontów i ścianek działowych, poidła, różne modele paśników stajennych i łąkowych.
Dla trzody chlewnej:
Widzicie Państwo swoją starą chlewnię, standardy odbiegające od nowoczesnych rozwiązań, stłoczone zwierzęta i chaos logistyczny? Mamy rozwiązanie!

Wyposażymy Państwa chlewnię w rozwiązanie stosowane w nowoczesnym rolnictwie europejskim. Ocynkowane ogniowo przegrody i bramki kojców służą niezmiennie przez wiele lat. 


zobacz naszą galerię