Konstrukcje dachowe dla owiec

Konstrukcje dachowe dla owiec  - 78_1.jpg
Konstrukcje dachowe dla owiec  - 78_1.jpg
Długość konstrukcji

2,8m

Szerokość konstrukcji

2,8m


Wysokość konstrukcji

2,0m


Jesteśmy w stanie zmienić każdą stajnię, chlewnię, owczarnię oraz oborę. DRG-Agro Group stanowi forpocztę nowoczesnego, polskiego rolnictwa XXI wieku. Docenili nas najwięksi, renomowani odbiorcy europejscy, wystawiając nam najwyższe noty za jakość i terminowość oraz zaopatrując się u nas regularnie. Prężny Dział Handlowy jest w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom Klienta.

Zalety: bezproblemowy montaż i demontaż w ciągu około 1 h, dobra cena, stabilna konstrukcja stalowa, całość ocynkowana ogniowo z zachowaniem norm środowiska, wiele możliwości zastosowań, stabilna plandeka (nierwąca, chroniąca przed promieniowaniem UV, odporna na działanie temperatur) nie wymaga zezwoleń budowlanych.
System konstrukcji dachowych składa się z paneli oraz bardzo przemyślanej stalowej konstrukcji dachowej. Została ona stworzona razem z plandeką samochodową jako rodzaj zadaszenia.  Konstrukcja charakteryzuje się stabilnością oraz mobilnością, co umożliwia łatwy montaż i demontaż w innym miejscu. Konstrukcja dachowa opiera się na panelach w taki sposób, że wytrzymuje ekstremalne obciążenia. Specjalny sposób impregnowania (cynkowanie ogniowe) sprawia, że panele nie rdzewieją w czasie całorocznego stosowania na wolnym powietrzu.