Firma DRG-Agro Group


Pracownicy firmy DRG-Agro Group Są wartościowym ogniwem i podstawą naszego sukcesu

Firma specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia stajni, obór, owczarni i chlewni.

Zapraszamy Państwa na do kontaktu.
Pracujemy od poniedziałku do piątku 8:00 - 16.00

Kilka słów o nas

Firma DRG-Agro Group jest polską rodzinną firmą.
Nasza siedziba mieści się w Tuszynie k. Dzierżoniowa, na Dolnym Śląsku. Firma specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia stajni, obór, owczarni i chlewni. Nasze produkty sprzedawane są na terenie całej Unii Europejskiej, Szwajcarii, na Półwyspie Skandynawskim. Najwyższą jakość gwarantuje wysokospecjalistyczny park maszynowy, wykształcona kadra oraz nowoczesny proces technologiczny.

Naszym Klientom oferujemy
produkty spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa, korzystne ceny, a przy większych zamówieniach rabaty. Pracownicy firmy DRG-Agro Group Są wartościowym ogniwem i podstawą naszego sukcesu. Staramy się ciągle inwestować w kapitał ludzki, aby stworzyć środowisko, w którym istnieje stała potrzeba doskonalenia się i rozwoju. Dobra komunikacja jest ważna w naszej codziennej pracy. Wymiana wiedzy na bieżąco pozwala uniknąć błędów oraz opóźnień w przebiegu procesu produkcyjnego. Bezpośredni i częsty kontakt z naszymi Klientami uwidacznia jak wielkie znaczenie ma efektywna komunikacja i pokazuje nam korzyści, jakich dostarcza stały kontakt informacyjny.Zaangażowanie DRG-Agro Group Bez zaangażowania i ciężkiej pracy nie osiągnie się sukcesu.
Poświęcamy nasz czas i wysiłek, dając z siebie zawsze więcej niż 100% możliwości, w celu zapewnienia pełnej satysfakcji Klienta, poprzez jakość, niezawodną obsługę oraz dostawy na czas. Ciągłe doskonalenie DRG-Agro Group Dążymy do doskonałości w tym, co robimy. Rozumiemy i w pełni akceptujemy potrzebę ciągłego rozwoju i zmian, a osiągamy to poprzez koncentrację na bieżących inwestycjach w kapitał ludzki oraz rozpoznawanie nowych technologii i procesów, które przyczynią się do poprawy naszych działań.